تالارهای گفتگوی رژیم درمانی نوین

نسخه‌ی کامل: کاهش وزن سریع
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
برای کاهش وزن سریع اما صحیح چه روشی را باید در پیش گرفت؟ چه کارههایی به سریع شدن کاهش وزن کمک می کنند؟
فعالیت بدنی شدید
علاوه بر فعالیت بدنی شدید یک رژیم غذایی مناسب خیلی سریع وزن و کاهش میده
درود بر شما
اگر می خواهید پوستتون خراب نشه حتما باید فعالیت بدنی شدید داشته باشید و مصرف آب زیاد
افزایش میزان فعالیت بدنی و ورزش، البته در کنار یک رژیم غذایی صحیح و متوازن، راه حل خوبی است.

اما فراموش نکنید که نباید به سراغ رژیم های غیر اصولی و غلط بروید. (برای مثال: رژیم هایی که مصرف کربوهیدرات را ممنوع می کنند و یا فقط شما با به یکی- دو گزینه غذایی محدود می کنند و امثالهم ). عجله زیادی داشتن هم خوب نیست چون ممکن است باعث شود به سمت رژیم های بسیار محدود و ناسالم سوق یابید. باید کمی صبور باشید و همان طور که دوستان دیگر فرمودند با فعالیت بدنی بیشتر و تغذیه سالم تلاش کنید.
سلام اگه یه کسی بخواهد سریع وزن کم کنه اما معقول چند کیلو در هفته پیشنهاد میدید
در افراد مختلف متفاوت است.بستگی به سن، میزان فعالیت بدنی،جنس،وزن، .... دارد.
بستگی به شرایط هر فرد، تفاوت دارد، هر چند که اکثر متخصصین کاهش وزن صحیح و مناسب بزرگسالان را معادل با کاهش 5/0 الی 1 کیلوگرم در هفته می دانند. به عبارتی کاهش وزنی معادل با حداکثر 1 کیلو در هفته یا حدود 4 کیلو در هر ماه، را کاهش وزنی صحیح و معقول می دانند.
سلام
من در شهر خودم به دکتر مراجعه کردم برنامه غذایی بهم داد برای لاغری یعنی در هر 2هفته 4کیلو وزن کم می کردم ولی بهد از 1ماه در کارخانه نمی توانستم کار کنم
منم 78 بودم الان 64.5هستم.وزن هدفم 55 هست اما الان ی مدته وزنم دیر کم میشه الان رو رزیم 1000کالری هستم فعالیت بدنیم متاسفانه ب خاطر ماه رمضون کم شده چیکار کنم؟
صفحات: 1 2